מכשיר הגלובל דיאגנוסטיק הוא כלי אבחון רב עוצמה שאני משתמשת בו בקליניקה שלי, ורק 8 כאלה קיימים בארץ.

מדובר בפיתוח טכנולוגי שעובד לפי מדידה של הספקטרום האלקטרומגנטי בגוף. דוגמאות למכשירים נוספים שעובדים על אותם עקרונות הן: מכשיר ה- MRI העובד על קרינה אלקטרומגנטית, והאמצעי לראיית הלילה "אור כוכבים".

בבדיקה שאני מבצעת עם מכשיר הגלובל דיאגנוסטיק, אפשר לעלות על מקור של בעיות רפואיות שונות שלא נמצאה להן תשובה מספקת.
המכשיר הוא כלי משמעותי נוסף במערך האבחון הנטורופתי המקיף שמתבצע בקליניקה שלי ומסייע בהתאמת הטיפול למגוון רחב של בעיות ובמציאת הפתרון הטבעי הטוב ביותר עבור המטופלים שלי.

המכשיר פועל בשיטה לא כואבת ולא פולשנית שפיתחה חברת Vitatec Meditzintechnik gmbh

השיטה עושה שימוש בספקטרום האלקטרומגנטי לאבחון וטיפול. המכשיר מאושר על-ידי משרד הבריאות בישראל ואני הוסמכתי על ידי  חברת VITATEC להפעילו.

איך מתבצעת הבדיקה? 
הבדיקה אורכת 8 דקות בלבד באמצעות הצמדת מדבקה עם חיישן לכל רגל. בסיום הבדיקה מתקבלת סקירה ממוחשבת אשר מודדת את הקרינה האלקטרומגנטית בכל איבר בגוף המטופל.
ניתוח של ממצאי הבדיקה מסייע לי באבחון התפקוד של המערכות השונות בגוף. הניתוח הזה מצטרף למידע הרב שאני מקבלת מכם על מצבכם הבריאותי, כולל בדיקות דם והדמייה שביצעתם בקופת החולים, ומסייע לי לקבל תמונת מצב בריאותית שלמה יותר.

טיפול עם גלובל דיאגנוסטיק
יתרון נוסף שמציע מכשיר הגלובל דיאגנוסטיק הוא האופציה הטיפולית שקיימת בו ומתאימה לטיפול במצבים בריאותיים כמו: ראומטיזם, מנופאוזה (תופעות גיל המעבר), בעיות משקל, בעיות שינה ובעיות אנדוקרינולוגיות שונות.

חשוב לי להבהיר: הגלובל דיאגנוסטיק הוא לא מכשיר קסמים! אבל, הוא כלי עזר משמעותי באיתור וטיפול בבעיות בריאות מגוונות ויכול להתאים גם לצרכים שלכם.